Lange Houtstraat
's-Gravenhage
2 slaapkamers • 130 m²
€ 1.995,- (excl.)
Nieuw
- Plaats's-Gravenhage
- StraatLange Houtstraat
- Soort woningBovenwoning
- BeschikbaarheidDirect
- Woonoppervlakte130 m²
- Perceeloppervlakte0 m²
- Slaapkamers2
- Kamers4
- Bouwjaar1906
- InterieurGestoffeerd
LANGE HOUTSTRAAT
Dit appartement – met 2 slaapkamers - is fantastisch gelegen in het hart van Centrum van Den Haag; luxe gerenoveerd, ruim - op de 1e etage.
Het appartement is voorzien van alle huidige luxe, moderne keuken met inbouwapparatuur en een luxe badkamer. Het appartement is gelegen tussen het Lange Voorhout en het Plein. Alle uitgaans- en winkelgelegenheden zijn op loopafstand met tevens voldoende parkeerelegenheid rondom het appartement.
Indeling:
Entree op de begane grond met binnentrap naar de 2de etage – entrée woning, lichte en ruime woonkamer ensuite (ca. 4.70 x 4.80m) en (ca. 5.60 x 5.00m) met twee schouwen, Franse balkon. half open nieuwe keuken (ca. 4.80 x 2.00 m) voorzien van koel/vriescombinatie, 4-pitsgas, afwasmachine en oven.
Inpandige berging (ca. 3.20 x 1.90m), nieuw toilet met fontein, nieuwe badkamer met douche, wastafelmeubel, tweede toilet en wasmachineaansluiting.
Twee ruime achtergelegen slaapkamers (ca. 3.80 x 8.20)m en (ca. 4.00 x 4.30m) met achterbalkon.
Bijzonderheden:
beschikbaar vanaf 1 december 2020
Het appartement heeft een luxe afwerking en is voorzien van sfeervolle originele details en uitstraling!
mooie parketvloer
woonoppervlakte 130m2
open moderne keuken met inbouw apparatuur
moderne badkamer
2 ruime slaapkamers
top locatie midden in het centrum van Den Haag
voldoende parkeergelegenheid rondom het appartement
Geen huisvestingsvergunning
Geen huisdieren